Niektóre referencje:

Marcin Halbersztadt


Obejrzyj Video

Michał Wiśniewski


Obejrzyj Video

Kuba Ogórek


Obejrzyj Video

Basia Kubicka


Obejrzyj Video

Ludwik Siadlak


Obejrzyj Video

Serdecznie dziękuję Ci za możliwość udziału w organizowanej przez Ciebie sesji warsztatowej dla adwokatów i radców prawnych, poświęconej szkoleniu kompetencji miękkich, potrzebnych do negocjacji z klientami.

Szkolenie było na wysokim poziomie merytorycznym, a przekazane, bardzo konkretne, informacje miały wysoki walor praktyczny, nie tylko w odniesieniu do pracy w kancelarii, ale również w życiu codziennym.

Zwrócenie przez Ciebie uwagi na pewne techniki wykorzystywane w komunikacji międzyludzkiej pozwoliły mi już następnego dnia właściwie zareagować na mocno perswazyjne działania pewnych osób. Reagując miałem świadomość technik, jakie stosują wobec mnie te osoby, ale równocześnie poczucie kontroli nad sytuacją, właśnie dzięki pracy na Twoich warsztatach.

Z autopsji potwierdzam zatem, że przekazywana przez Ciebie wiedza jest bardzo praktyczna i pozwala działać w sposób wysoce efektywny.

Chętnie wezmę udział w kolejnej warsztatach tego typu.

Andrzej Kras, Radca Prawny

Z przyjemnością uczestniczyłam w serii warsztatów prowadzonych przez Alexa Barszczewskiego.

Podczas warsztatów ćwiczyłam bardzo praktyczne umiejętności z zakresu negocjacji i komunikacji z klientem. Niezwykle cenne było opracowanie konkretnych, autentycznych przypadków i sytuacji negocjacyjnych.

Dzięki profesjonalnemu wsparciu Alexa znacznie podniosłam swoją świadomość i kompetencje w zakresie komunikacji i negocjacji, a także zyskałam unikalną wiedzę, którą nie sposób zdobyć z podręczników i książek.

Nauczyłam się jak przekonująco przedstawiać swoje racje i asertywnie oraz skutecznie radzić sobie z wyzwaniami w relacjach z klientami. Umiejętności wykształcone podczas warsztatów wykorzystuję na co dzień w mojej praktyce adwokackiej.

Rekomenduję uczestnictwo w warsztatach każdemu, kto chciałby efektywnie komunikować się w biznesie i świetnie radzić sobie w rozmaitych sytuacjach negocjacyjnych.

Joanna Jastrzębska, Adwokat

Gorąco polecam warsztaty z Alexem ! Warsztaty skupiają się na pracy na kazusach. Ta forma współpracy jest bardzo praktyczna - uwagi udzielane przez Alexa są rzeczowe i profesjonalne, co pozwala na uzyskanie konkretnych efektów już w ciągu pierwszej sesji.

Alex chętnie dzieli się wiedzą i w przystępny sposób wskazuje, co robimy dobrze, co można poprawić, jaki jest powód tej korekty i co zyskamy poprawiając dany element.

Wbrew moim obawom informacja zwrotna na poziomie 10/10 wcale nie sprawiła, że czułem się gorzej - jest wręcz przeciwnie ! Cieszę się, że wiem nad czym pracować i jakich błędów unikać.

Jeśli szukasz wartościowych warsztatów dotyczących negocjacji i komunikacji biznesowej - polecam skorzystać ze wsparcia Alexa !

Piotr Wolanin, Adwokat

Bardzo pozytywnie oceniam wartość takiego warsztatu. Największą wartością warsztatów jest to, że poruszane są konkretne, praktyczne kazusy i dostarczane są uczestnikom konkretne, praktyczne wskazówki, gotowe do zastosowania w kancelarii czy w trakcie negocjacji biznesowych. To z kolei pozwala na bardziej efektywne wykonywanie zawodu i umożliwia doskonalenie kompetencji miękkich, co w mojej ocenie jest kluczowe w obecnej sytuacji.

Joanna Mizińska, Adwokat

Warsztaty przeprowadzone przez Alexa były bardzo konkretne i praktyczne. Udział na forum w odgrywaniu kazusów był wyzwaniem, jednak przyniosło to realny rezultat w codziennej pracy z klientem. Dużą wartość dodaną warsztatów stanowi praca w odpowiednio dobranej grupie osób, które zmagają się z podobnymi wyzwaniami. Czuję się uprzywilejowana faktem, że mogłam uczestniczyć w warsztatach.

Agnieszka Drzewiecka, Adwokat

Warsztaty z Alexem to wspaniale zainwestowany czas w zdobycie niezbędnych przy wykonywaniu pracy adwokata umiejętności negocjacyjnych i radzenia sobie w trudnych sytuacjach z klientem, przeciwnikiem procesowym czy też dotyczących komunikacji ze współpracownikami. Swobodna atmosfera stworzona przez Alexa sprzyja otwartości w omawianiu problemów, z którymi borykamy się na co dzień. Warsztatowa forma, praca na konkretnych przykładach z praktyki, powodują ogromną wartość zajęć. Wychodzimy z nich uzbrojeni nie tylko w wiedzę, ale nauczeni jej stosowania w praktyce, a przecież dopiero stosowana wiedza to potęga.

Ewelina Krzyżańska, Adwokat

W świecie po brzegi wypełnionym informacjami z rodzaju "true but useless" i marketingowym przegadaniem, warsztaty Alexa wyróżnia pragmatyzm i nastawienie na skuteczność. Polecam wszystkim tym, których narzędziem pracy jest komunikacja i którzy chcą wejść w tym zakresie na wyższy poziom.

Michal Hubicki, Radca Prawny

Szczerze polecam współpracę z Alexem. Po kilku sesjach moja firma weszła na zupełnie inny poziom współpracy z klientem, zarówno jakościowym jak i ilościowym. Oczywiście wiele jeszcze pracy przede mną, ale świadomość co należy poprawić, czasami w banalny sposób, bardzo ułatwia prowadzenie biznesu.

Olga Krogulska, Adwokat

Gorąco polecam warsztaty z Alexem Barszczewskim. To praktyczne i niezwykle wartościowe wskazówki dotyczące prowadzenia negocjacji z Klientami jak również możliwości pozyskiwania nowych Klientów. Kilkukrotnie uczestniczyłam w warsztatach, poznane metody, rozwiązania od razu wcieliłam w życie i jak się okazało przyniosło to nieoczekiwane rezultaty. Nauczyłam się skutecznie negocjować oraz renegocjować umowy z Klientami co przyczyniło się do zwiększenia obrotów w mojej firmie.

Monika Markiewicz, Adwokat
Zakończ Odtwarzanie Video ×
Zakończ Odtwarzanie Video ×
Zakończ Odtwarzanie Video ×
Zakończ Odtwarzanie Video ×
Zakończ Odtwarzanie Video ×
Zakończ Odtwarzanie Video ×
Zakończ Odtwarzanie Video ×
Zakończ Odtwarzanie Video ×
Zakończ Odtwarzanie Video ×
Zakończ Odtwarzanie Video ×
Zakończ Odtwarzanie Video ×
Zakończ Odtwarzanie Video ×